Kontakt

Find os

Info

SALGSAFDELINGEN
Telefon 7580 1011
booking@kvalitetsbiler.dk

BOGHOLDERIET
Telefon 7580 1011 /
6018 3983 / 2278 2550 
faktura@kvalitetsbiler.dk
bogholderi@kvalitetsbiler.dk

ÅBNINGSTIDER
Hverdage   09.00 - 17.00
Lørdag       09.00 - 15.00
Søndag      11.00 - 17.00
Helligdage  11.00 - 17.00

SALGSAFDELING 
Torvegade 155A, 7160 Tørring

VÆRKSTED 
Torvegade 155, 7160 Tørring

BANKOPLYSNINGER
Iban: DK 6476850000303062
Swift: FROSDK21

Quickbesked

Kontakt medarbejder

Salg

Casper Kruse

Salg & Leasing

c.kruse@kvalitetsbiler.dk

89 80 51 13

Lene Pedersen

Salgskonsulent

lene@kvalitetsbiler.dk

89 80 51 20

Rasmus Poulsen

Salgskonsulent

rasmus@kvalitetsbiler.dk

89 80 62 06

Dennis Hansen

Salgskonsulent

dennis@kvalitetsbiler.dk

89 50 51 11

Tobias Larsen

Foto, medie og salg

t.larsen@kvalitetsbiler.dk

89 80 62 04

Patrick Embino Thomasen

Salgstrainee

patrick@kvalitetsbiler.dk

89 80 63 18

Værksted

Administration

Lotte Mia Madsen

Udvikling & Procesoptimering

lotte@kvalitetsbiler.dk

89 80 51 16

Mikkel Madsen

Vicedirektør

mikkel@kvalitetsbiler.dk

89 80 51 17

Lars Madsen

Adm. direktør

salg@kvalitetsbiler.dk

20 12 80 48

Per Rasmussen

Per Rasmussen

Økonomi- og administrationschef

per@kvalitetsbiler.dk

89 80 51 22

Rådgivning om
køb af din nye bil?
Ring på 75801011
Vi klarer din
finansiering med
det samme
Vi tilbyder
tryghedsforsikring
Byt din bil

Få et prisoverslag for din bil. Udfyld formularen og vi vender tilbage med en pris.