Kontakt

Find os

Info

SALGSAFDELINGEN
Telefon 7580 1011
booking@kvalitetsbiler.dk

BOGHOLDERIET
Telefon 7580 1011 /
6018 3983 / 2278 2550 
faktura@kvalitetsbiler.dk
bogholderi@kvalitetsbiler.dk

ÅBNINGSTIDER
Hverdage   09.00 - 17.00
Lørdag       09.00 - 15.00
Søndag      11.00 - 17.00
Helligdage  11.00 - 17.00

SALGSAFDELING 
Torvegade 155A, 7160 Tørring

VÆRKSTED 
Torvegade 155, 7160 Tørring

BANKOPLYSNINGER
Iban: DK 6476850000303062
Swift: FROSDK21

Quickbesked

Kontakt medarbejder

Salg

Anders Halkjær-Lassen

Salgschef & Leasingkonsulent

anders@kvalitetsbiler.dk

22 27 34 63

Nikolaj Mejer

Salg, Indkøb & Export

nikolaj@kvalitetsbiler.dk

60 18 53 70

Casper Kruse

Salg & Leasing

c.kruse@kvalitetsbiler.dk

22 30 71 46

Patrick Embino Thomasen

Salgstrainee

patrick@kvalitetsbiler.dk

54 33 90 12

Tobias Larsen

Salgstrainee

t.larsen@kvalitetsbiler.dk

53 50 30 75

Thor Dyhr
Mathias Hauge

Mathias Hauge

Salgskonsulent

54 33 90 09

Værksted

Administration

Lotte Mia Madsen

Udvikling & Procesoptimering

lotte@kvalitetsbiler.dk

40 35 79 11

Per Rasmussen

Per Rasmussen

Økonomi- og administrationschef

per@kvalitetsbiler.dk

20 42 17 04

Rådgivning om
køb af din nye bil?
Ring på 75801011
Vi klarer din
finansiering med
det samme
Vi tilbyder
tryghedsforsikring
Byt din bil

Få et prisoverslag for din bil. Udfyld formularen og vi vender tilbage med en pris.