Kontakt

Kontakt medarbejder

Salg

Anders Halkjær-Lassen

Salgschef & Leasingkonsulent

anders@kvalitetsbiler.dk

22 27 34 63

Nikolaj Mejer

Salg, Indkøb & Export

nikolaj@kvalitetsbiler.dk

60 18 53 70

Lasse Bjerre

Salg & Indkøb

lasse@kvalitetsbiler.dk

21 69 45 02

Tobias Larsen

Salgstrainee

t.larsen@kvalitetsbiler.dk

53 50 30 75

Kenneth Clausen

Salgstrainee

kenneth@kvalitetsbiler.dk

41 27 48 10

Patrick Embino Thomasen

Chauffør

Værksted

Laurs Christensen

Værkstedsleder

laurs@kvalitetsbiler.dk

60 18 94 69

Kris Kristensen

Reklamationsansvarlig

kris@kvalitetsbiler.dk

60 18 94 43

Administration

Emil Ditlev Hansen

Marketing & Web

emil@kvalitetsbiler.dk

53 53 58 59

Lotte Mia Madsen

Udvikling & Procesoptimering

lotte@kvalitetsbiler.dk

40 35 79 11

Mikkel Madsen

Medindehaver

mikkel@kvalitetsbiler.dk

27 57 87 85

Find os

Info

SALGSAFDELINGEN
Telefon 7580 1011
Salg@kvalitetsbiler.dk

BOGHOLDERIET
Telefon 7580 1011 /
6018 3983 / 2278 2550 
faktura@kvalitetsbiler.dk
bogholderi@kvalitetsbiler.dk

ÅBNINGSTIDER
Hverdage   09.00 - 17.00
Lørdag       09.00 - 15.00
Søndag      11.00 - 17.00
Helligdage  11.00 - 17.00

SALGSAFDELING 
Bredgade 61, 7160 Tørring

VÆRKSTED 
Torvegade 155, 7160 Tørring

BANKOPLYSNINGER
Iban: DK6677 33000 2000 890
Swift: VEHODK22

Quickbesked

Rådgivning om
køb af din nye bil?
Ring på 75801011
Vi klarer din
finansiering med
det samme
Vi tilbyder
tryghedsforsikring
Byt din bil

Få et prisoverslag for din bil. Udfyld formularen og vi vender tilbage med en pris.